IGREJA DEUS É AMOR dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowy program dla systemu Android, stworzony przez inChurch.

IGREJA DEUS É AMOR (lub Amor) to społeczność chrześcijańska, w której nosimy Biblię w kieszeni, studiujemy przez czytanie planów kościelnych i robimy notatki.

W tej aplikacji znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o kościele, jego różnych gałęziach i jak się w nie zaangażować.

Ta aplikacja została stworzona, aby pomóc Ci poznać różne gałęzie kościoła chrześcijańskiego i jak się w nie zaangażować. Możesz zapisać się na wydarzenia i zawsze mieć swoje bilety przy sobie.

Będziesz również mógł dowiedzieć się więcej o Biblii, jak ją czytać i jak ją rozumieć.

Program jest dostępny w innych językach

IGREJA DEUS É AMOR dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 31.15.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o IGREJA DEUS É AMOR

Czy próbowałeś IGREJA DEUS É AMOR? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.